Vaporizéry Aromed

Aromed nabízí možnost inhalovat aktivní léčivé látky přímo z rostlin zcela bez spalování a s ním spojených negativních důsledků, jako je vznik a vdechování dehtu. Čisté aroma znamená vysoce příjemnou inhalaci.

Systém funguje jednoduše a efektivně. Z rostlin je vaporizací extrahováno více než 90% aktivních substancí, které jsou lehce inhalovány. Spolehlivý účinek je zaručen. Jemný způsob extrakce aktivních látek umožňuje přesné dávkování.

Čistý zdroj horkého vzduchu a vodní filtr, který zabraňuje, aby do dýchacích cest pronikl prach, zaručují zdravou inhalaci. Do vaporizéru stačí dát 1/3 množství, které se dává do čaje nebo je spalováno. Účinek je stejný nebo lepší.

Jak zvolit správnou teplotu

přepínání mezi °C a °F:

Stiskněte najednou tlačítka (+) a (-) po dobu kolem 3 sekund.§Pokud rostlinný materiál nabývá během inhalace tmavě hnědou barvu, pak je nastavená teplota příliš vysoká. Snižte ji tlačítkem (-). Po skončení inhalace by rostliny ve vaporizéru měly mít světle hnědou barvu.

Inhalujete-li intenzivně, nastavená teplota by měla být vyšší, než pokud inhalujete lehce. Průměrná inhalace je 3 litry vzduchu za 5 sekund.

Zdrojem tepla je halogenová žárovka, která nevydává UV záření. Jelikož je umístěna nad rostlinným materiálem, vaporizace probíhá pouze při inhalaci. Je-li Aromed zapnutý a nepoužívá se, rostlinná náplň se ochladí na teplotu, kdy se již žádné výpary neuvolňují. Substance se začnou uvolňovat, jakmile uživatel opět začne inhalovat. Tyto vlastnosti Aromedu vám umožňují naplnit vaporizér určizým množstvím bylin, které může být inhalováno v intervalech podle vaší libosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *